Malowanie natryskowe

Malowanie natryskowe jest nowoczesną techniką malarską umożliwiającą szybkie i tanie pomalowanie na gładko lub strukturalnie dużych powierzchni ścian , sufitów i innych trudno dostępnych lub nierównych powierzchni takich jak mury. Podczas jednego dnia można pomalować nawet do 2000 m2 powierzchni. Podczas malowania natryskowego nakładana farba lub lakier jest równomiernie rozłożona, pozbawiana zacieków i pokrywa nawet przy jednokrotnym malowaniu różne nierówności malowanej powierzchni.

Czytaj więcej...

Posadzki przemysłowe

Posadzki przemysłowe  eliminują wszystkie wymienione mankamenty. Będąc nawierzchniami o najwyższych parametrach technicznych, walorach estetycznych i odporności mechanicznej znajdują szerokie zastosowanie w halach produkcyjnych, magazynach, warsztatach, sklepach itp. Atesty dopuszczające do stosowania w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i w strefach zagrożenia wybuchem stanowią o ich ogromnej uniwersalności.

Czytaj więcej...

Parkiety panele

Nasza oferta pozawala na kompleksowe wykonanie renowacji lub montażu podłóg drewnianych i panelowych.

Czytaj więcej...

Technologie ociepleń elewacji budynku

Technologie bezspoinowych ociepleń elewacji budynków stosowane są w Polsce już od ponad 30 lat. Jako termoizolacja stosowane są w nich zamiennie płyty styropianowe i z wełny mineralnej. W dalszej kolejności nachodzą na nie później: wzmacniająca warstwa zbrojona (siatka) oraz wyprawa tynkarska (z ewentualną farba elewacyjną) chroniąca system ocieplenia przed czynnikami zewnętrznymi i nadająca elewacji walor estetyczny.

Czytaj więcej...

Wylewki mixokret

Oferujemy państwu solidne wykonanie w szybkim tempie wylewek betonowych przy użyciu agregatu mixokret. 

Dzięki specjalnej technologii uzyskujemy odpowiednią konsystencje zapraw, co ma niebagatelne znaczenie dla uzyskania trwałych, mocnych i nie pylących wylewek. Posadzki takie są idealnym podłożem pod płytki, panele, parkiet czy wykładzinę podłogową. Posadzka wykonywana tą technologią gwarantuje wysoką jakość - powierzchnia jest gładka i równa...

Czytaj więcej...